O stránkách

Stránky byly založeny v 1. zimním semestru v akademickém roce 2013/2014 pro studenty kombinovaného studia České zemědělské univerzity v Praze, Provozně ekonomické fakulty, obor Provoz a ekonomika. Pro studenty bakalářského studia v období 2013-2016. Pro studenty navazujícího magisterského studia v období 2016-2018.

 

Při snaze v únoru 2018 aktualizovat stránky došlo k velkým technickým problémům. Z tohoto důvodu došlo ke ztrátě veškerých podkladů původních stránek. Zůstali pouze soubory ke stažení, které jsou na samostatné subdoméně. Stránky jsou dle časových možností postupně obnovovány. Součástí obnovy je i příprava videonávodů pro práci se základními funkcemi WordPressu. Proto je i opožděná obnova stránek oproti původnímu plánu.

 

Obsahem nových stránek stránek budou především aktuální harmonogramy, rozvrhy, studijní materiály, odkazy, videonávody. Podmínky jednotlivých předmětů se mohou každým akademickým rokem měnit, a proto je nelze brát jako aktuální informace. Z tohoto důvodu není nutné tyto informace obnovovat. Aktualizace těchto stránek se plánuje max. do letního semestru 2020/2021.

 

Tyto stránky pak budou postupně nahrazeny samostatným připravovaným webem https://blog.natalya.cz/, na kterém budou také studijní materiály pro širší návštěvníky, včetně odkazů na vlastní videonávody.

 

Nyní byly stránky převedy z http na https. Základní videonávody se blíží ke konci, a tak základní obnova Podpůrných studijních stránek s veškerými předchozími materiály ke stažení k jednotlivým předmětům se plánuje do pátku 23. února 2018. Spuštění projektu https://blog.natalya.cz/ v sobotu 24. února 2018.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *